Erekton na Potencję

Erekton to dwufazowy suplement diety, którego skład został specjalnie opracowany z przeznaczeniem dla mężczyzn zmagających się z zaburzeniami potencji. Tabletki zawierają naturalną kompozycję składników roślinnych, takich jak m.in. Tribulus terrestris (wpływa pozytywnie na zachowanie naturalnej aktywności seksualnej), cynk (utrzymuje prawidłowy poziom testosteronu we krwi), wysoko przyswajalną l-argininę oraz witaminę B6 (utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny i reguluje aktywność hormonalną).

Dokładny skład 1 kapsułki preparatu Erekton

Testodrive blend (375 mg), w tym:Erekton

– ekstrakt Tribulus terrestris (60 % saponin, 20 % protodioscyn),

– ekstrakt kozieradki pospolitej (50 % saponin),

– ekstrakt z korzenia Maca 4:1,

– owies zwyczajny (7 % flawonów).

Cynk (5 mg).

Force Drive blend (346 mg) w tym:

– l-arginina (jako ester etylowy argininy HCL – 300 mg),

– ekstrakt guarany (44 mg),

– witamina B6.

Dla kogo preparat jest przeznaczony?

Tabletki Erekton są przeznaczone do stosowania przez mężczyzn w celu utrzymania i podniesienia ich sprawności fizycznej oraz seksualnej.

Co ważne! Tabletki mogą być zażywane tylko i wyłącznie przez osoby dorosłe. W przypadku zdiagnozowanej choroby lub tez regularnego przyjmowania leków należy skonsultować się z lekarzem zanim rozpoczniemy kurację z tabletkami Erekton. Kapsułki nie mogą być stosowane także w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek składnik.

Jak należy zażywać kapsułki Erekton?

Każdego dnia należy zażywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie – około 30 minut przed posiłkiem lub tez 30-40 minut przed stosunkiem płciowym. 1 opakowanie preparatu zawiera 30 tabletek i kosztuje około 70 zł – tak więc wystarcza jedynie na 2 tygodnie kuracji. Miesięczny koszt regularnego zażywania kapsułek wynosi 140 zł.

Erekton Fast i Erekton Max

Jak się okazuje na rynku oprócz tradycyjnych kapsułek Erekton są dostępne również dwie odmiany tego preparatu – Erekton Fast oraz Erekton Max.

Erekton Fast – to 8 tabletek łatwych i szybkich do połknięcia, które stosuje się na 45 minut przed stosunkiem. Produkt także oparty został o naturalny i bezpieczny skład (m.in. l-arginia, l-cytrulina, żeń-szeń koreański, ekstrakt z pieprzu czarnego, cynk i selen).

Erekton Max – to 8 tabletek, w których zastosowano wzmocnioną formułę w celu osiągniecia szybszego i maksymalnego efektu. Kapsułki zawierają takie składniki jak m.in. wysoka dawka l-argininy, kompozycja ekstraktów roślinnych, cynk i selen.

Sam Erekton należy zażywać regularnie każdego dnia, aby poprawić witalność i seksualną sprawność, jednak dobrze jest równocześnie (w celu wzmocnienia efektu) zastosować dodatkowo jeden z powyższych preparatów, który stosuje się bezpośrednio przed stosunkiem.

napotencje