Jak przedłużyć stosunek?

jakprzedluzycstosunek

Zbyt wczesny wytrysk może niestety odebrać mężczyźnie i jego partnerce radość i przyjemność czerpaną ze współżycia. Często już podczas gry wstępnej czy na początku stosunku mężczyzna już jest po erekcji i miłe chwile szybko się kończą. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób, aby przedłużyć stosunek i znów odzyskać swoją sprawność seksualną?

Jak się okazuje, przedwczesny wytrysk to obecnie najczęstsze zaburzenie seksualne, które dotyczy aż 28 proc. mężczyzn. W Polsce z tym problemem zmaga się aż co trzeci mężczyzna! Co ważne, nie ma tutaj znaczenia wiek – intymny problem występuje zarówno u młodych, jak i dorosłych i doświadczonych mężczyzn.

Jakie są przyczyny przedwczesnego wytrysku?

Tak naprawdę jednoznacznej przyczyny tego problemu nie określono. W okresie młodzieńczym zbyt szybki wytrysk można tłumaczyć burzą hormonów, natomiast w dojrzałym wieku problem ten głównie może wynikać z przebytych chorób (m.in. nadciśnienia, cukrzycy, choroby prostaty, nadczynności tarczycy), zbyt częstej masturbacji lub abstynencji seksualnej.

Jak można przedłużyć stosunek, by zaspokoić partnerkę?

Metod jest naprawdę sporo – można stosować odpowiednie ćwiczenia na opóźnienie wytrysku, można też stosować kilka prezerwatyw naraz lub też przed zbliżeniem napić się alkoholu, który rozrzedza krew i skutecznie opóźnia erekcję. Niektórzy mężczyźni starają się także nie myśleć o podnieceniu, choć wiadomo że jest to bardzo trudne podczas stosunku z ukochaną. Część panów stosuje specjalne kremy znieczulające czy też tabletki wzmacniające erekcję (np. takie brane tuż przed planowanym stosunkiem).

Kilka ćwiczeń opóźniających wytrysk

  1. Naucz się panować nad ciałem

W tym ćwiczeniu powinna pomóc Ci Twoja partnerka, która delikatnymi pieszczotami ma doprowadzić Cię do pełnej erekcji, ale tuż przed orgazmem musi zwolnić i zacisnąć palce na członku (około 3 cm poniżej główki) i przytrzymać je przez 10 sekund. Gdy podniecenie opadnie, partnerka może kontynuować pieszczoty. Powtórzcie ćwiczenie kilka razy.

  1. Technika trzech palców

Technika uciskania krocza wymaga refleksu oraz wprawy Twojej partnerki – chcąc opóźnić zbliżający się wytrysk, należy przycisnąć trzema palcami punkt znajdujący się w centralnej części krocza (pomiędzy jądrami a odbytem) i poczekać aż podniecenie minie.

  1. Stosunek przerywany

W tym przypadku należy po prostu wiedzieć, w którym momencie przerwać stosunek. Tuż przed orgazmem musisz przerwać stosunek i zająć się pieszczotami partnerki. Gdy podniecenie opadnie można znów zacząć współżycie. Dzięki temu stosunek może potrwać nawet dwa razy dłużej!

Farmakologiczne opóźnianie wytrysku

Pamiętaj, że stosowanie leków powinno być ostatecznością – po takie środki można sięgnąć dopiero, gdy nic innego nam nie pomaga. Zdecydowanie lepiej jest zacząć leczenie od naturalnych preparatów na potencję opartych o ziołowy i bezpieczny skład.

napotencje